WhatsApp Hattı
+90 507 750 14 17

info@flymapstur.com   +90 332 408 18 98   +90 332 408 55 95   +90 507 750 14 17
Hayal Ettiğiniz Herşey Gerçektir...

Ukrayna Resitali Turu , Thy Ile 4 Gece - 798 €

REZERVASYON FORMU

SON KALAN 10 KİŞİ
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı

Ukrayna Resitali Turu , Thy Ile 4 Gece1.Gün Tur Güzergahı

Kievİstanbul

Ukrayna Resitali  
Kiev, Lviv (Aşk Tüneli dâhil)   
4 Gece 5 Gün

İstanbul - Kiev
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK1255 Sefer sayılı tarifeli seferi ile 12.15’te Kiev’e hareket. 14.10’de varışımıza istinaden şehir turumuza başlıyoruz. Dinyeper Kıyısına kurulan bu şehir ismini efsaneye göre Kiy, Şek ve Horiv adlı 3 kardeşin en büyün Kiy’den almıştır. Kiev’de panoramik şehir turuna başlıyoruz. Son yıllarda ihtilallerle dünya kamuoyunun gündemine gelen Kiev, aynı zamanda, Ruslar’ın tarihindeki ilk başkent olma özelliğine sahiptir. 1500 yıllık tarihi olan Kiev, ayrıca, dünyanın en yeşil şehirlerinden biridir. Shevchenko Bölgesi’nde yer alan ve Kiev’in en merkezi ve işlek caddesi olan 1100 Metre uzunluğundaki ünlü Kreschatik caddesi, Europeiskaya ile Bessarabskaya Meydanlarını birbirine bağlayan eşsiz bir konuma sahip. Birçok restoran ve kafenin bulunduğu Kreschatik Caddesi’nde, sokak dansçıları ve müzisyenler de kentin dinamizmini arttırıyor. Panoramik turumuzda, Kiev’in ana meydanlarını ve belli başlı tarihi binalarını göreceğiz. Geceleme otelimizde.

 

 

2.Gün Tur Güzergahı

Kiev

Kiev
Kahvaltıdan sonra serbest zaman; ancak dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek İkinci Dünya Savaşı Müzesi ve Pechersk Manastırı Turu’nu gerçekleştireceğiz (45 Eur). Bu gezimizde ilk durağımız açık ve kapalı kısımlardan oluşan İkinci Dünya Savaşı Müzesi olacak. Yol üzerinde şehrin simgesi olan Anavatan adlı heykelini de görüp hikâyesini dinleyecek, Ukrayna tarihi hakkında çarpıcı bilgiler almak üzere müzeye geçeceğiz. Müzenin açık kısmında Sovyet ordusunun Afganistan Savaşı’nda ve İkinci Dünya Savaşında kullandığı mühimmatları ve savaş araçlarını, üç kattan oluşan kapalı kısımda ise İkinci Dünya Savaşı’nda kullanılan, tamamen orijinal araç gereçleri yakından görme imkânı bulacağız. Savaşın insanlığa verdiği zararı en çarpıcı örneklerle göreceğimiz bu gezinin ardından “Mağara Manastırı” olarak da bilinen Pechersk Manastırı’na geçeceğiz. Aslında bir yapı kompleksi olan ve bünyesinde altısı yeri altında olmak üzere toplam 18 kilise barındıran, on birinci yüzyıldan kalma manastırın mistik ve ruhani ortamı bizi hemen kuşatacak. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan, Ortodoks Slavlar için kutsal dini merkezlerden biri olan bu komplekste ve bahçesinde yapacağımız geziden sonra serbest zaman. Öğleden sonra dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Kiev Metrosu Kültür Turu’nu gerçekleştireceğiz (25 Euro). 1960 yılında inşa edilen, hepsi ayrı tarzda yapılmış 50 istasyon, üç ana hat ve iki yardımcı hattan oluşan metro hakkında bilgi alırken ağın 105,5 metre derinlikteki “en derin” noktasına, Kiev Arsenal durağına da gideceğiz. Günde bir buçuk milyona yakın kişinin ulaşımını sağlayan metroda yapacağımız bu kültürel gezinin ardından Kievlilerin günlük hayatlarına tanık olmak ve alışveriş yapmak amacıyla Andreyevskiy Yokuşu’na gidecek, Dinyeper Nehri manzarasını izleme fırsatı da bulacağız. Ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otele döneceğiz.

 

 

3.Gün Tur Güzergahı

LvivKievRivne

Kiev-Rivne-Lviv
Kahvaltıdan sonra otelden ayrılarak otobüsümüze binecek ve Lviv’e doğru yola çıkacağız. Yaklaşık üç buçuk saatlik bir yolculuğun ardından Ukrayna’nın en şirin yerleşim beldelerinden biri olan Rivne’de durup hem biraz dinlenecek hem de bol bol fotoğraf çekebileceğiz. Nüfusu az, yüzölçümü küçük olmasına rağmen dört adet üniversitesi olan Rivne’de “Aşk Tüneli”ne de gitme imkânı bulacağız. Otobüsle yapacağımız yarım saatlik bir yolculuktan sonra varacağımız Klevan’da bulunan, adını doğal bitki örtüsünün oluşturduğu muhteşem manzaranın her mevsim farklı görüntüler sunduğu romantik yapısından alan Aşk Tüneli’nde yürürken fotoğraf çekmeye doyamayacağız. Toplam altı kilometrelik bu tünelin birbiri içine geçen görüntülerinden öyle etkileneceğiz ki sonu olmayan doğa harikası bir yolda yürüdüğümüzü hissedeceğiz. Ardından Rivne’ye dönecek ve Lviv’e ulaşmak üzere yolumuza devam edeceğiz. İkinci Dünya Savaşı’nda zarar görmemiş ender yerleşimlerinden, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Lviv’e vardığımızda panoramik bir gezi yapacağız. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan, Gotik ve Rönesans üslubunda yapılmış, günümüzde hemen hemen tamamı korunmuş binalarıyla şirin bir Orta Avrupa kenti olan, farklı kültürlerin bir arada yaşadığı, “aslanlar kenti” adıyla anılan Lviv’in opera binasını, ünlü Maria Zankovetska Tiyatrosu binasını, Svobada Meydanı’nı, Lychavik Mezarlığı’nı, uzaktan Lviv Kalesi’ni, St George Yunan-Katolik Katedrali’ni, Cizvitlerden kalma Aziz Petrus ve Pavlos Kilisesi’ni, Dominiken Katedrali ve Manastırı’nı, Katedral Meydanı’ndaki Boim Şapeli’ni, Rynok Meydanı’nı görecek ve kentin farklı yüzleri hakkında fikir edineceğiz. Ardında dinlenmek ve konaklamak üzere otele yerleşeceğiz.

 

 

4.Gün Tur Güzergahı

Lviv

Lviv
Kahvaltıdan sonra serbest zaman; ancak dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli Şatolar Turu’nu gerçekleştireceğiz (60 Eur). Yakınlarında pek çok şato barındıran ancak en çok Potosky Sarayı ile bilinen şehrin “Altın Nal Bölgesi” olarak anılan şatolar bölgesinde ziyarete açık olan iki tanesini göreceğimiz turumuzda geçmişe, şövalye dönemine uzanan bir zaman yolculuğu yapacağız. Ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası Satış Mağazası, Ermeni Katedrali ve Arsenal (silah deposu) Turu’na katılabilecekler (30 Eur). Turumuzda yüzlerce yıl önce insanların hastalıklarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’nin ardından Lviv’de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkûmların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek, ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Gezimiz Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesi’nin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesi’ni ziyaret ederek devam edecek. Muhteşem freskleri olan bu kiliseyi gezdikten sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve dört katlı satış merkezine giderek bir kahve molası vereceğiz. Sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle akşam vaktini Lviv’in en eğlenceli mekânlarında değerlendirebilecekleri, ekstra düzenlenecek Akşam Yemekli Ukrayna Gecesi Turu’nu gerçekleştireceğiz (40 Eur). Daha sonra dinlenmek ve konaklamak üzere otelimize döneceğiz.

 

 

 

5.Gün Tur Güzergahı

İstanbulLviv

Lviv – Istanbul
Kahvaltıdan sonra bu Ortaçağ kentinin gizemli yanlarını keşfetmek üzere serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle Lychakiv Mezarlığı Turu’nu gerçekleştireceğiz (15 Eur). On altıncı yüzyıla kadar kimsesizler mezarlığı olarak kullanılan ve on sekizinci yüzyıldan itibaren siyasetçilerin, sanatçıların, varlıklı ailelerin defnedildiği, günümüzde “tarih ve kültür müzesi” kapsamına alınan toplam 42 hektarlık bu mezarlıkta önemli heykeltıraşların tasarlayıp yaptıkları muhteşem güzellikteki mezar anıtlarını göreceğiz. Yüzlerce yıllık ağaçları, kuş sesleri ve dingin ortamın her biri olağanüstü bir ustalığın eseri olan mermer heykellerle buluştuğu, film setini andıran bu mekânda Ukrayna, Polonya ve Rusya tarihinden önemli olayları da anma imkânı bulacağız. Daha sonra rehberimizin belirttiği saatte otelde buluşarak Lviv Havalimanı’na gitmek üzere yola çıkacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan Türk Havayolları TK444 sefer sayılı uçuşla 22:05’da İstanbul’a hareket. 00:10’da varışımıza istinaden turumuzun sonu. Eve Hoşgeldiniz!

 

Ücretli ve Ücretsiz Hizmetler

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Türk Havayolları ile IST – KBP / LWO – IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
Havalimanı vergileri
4 (dört) gece oda + kahvaltı konaklama / Kiev (2), Lviv (2)
Kiev-Lviv’de yapılacak şehir tanıtım turları
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Tüm şehirlerarası transferler
Otel vergileri
Türkçe rehberlik hizmetleri
Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yurtdışı çıkış vergisi:
Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
Seyahat Koruma Paketi Ücret Detayları;
1.Kademe  Kişi başı Tur bedeli  :   0 — 1.500 EUR  `ya kadar olan tur bedellerinde  --- satış fiyatı : 15 EUR   / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.
2.Kademe  Kişi başı Tur bedeli  :  1.501 EUR – 2.500 EUR `ya kadar olan tur bedellerinde  --- satış fiyatı : 25 EUR  / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.
3.Kademe  Kişi başı Tur bedeli  :  2.501 EUR – 3.000 EUR `ya kadar olan tur bedellerinde  --- satış fiyatı : 45 EUR  / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.

Adana-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Adıyaman-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Afyonkarahisar-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Ağrı-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Amasya-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Ankara-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Antalya-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Artvin-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Aydın-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Balıkesir-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Bilecik-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Bingöl-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Bitlis-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Bolu-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Burdur-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Bursa-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Çanakkale-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Çankırı-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Çorum-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Denizli-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Diyarbakır-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Edirne-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Elazığ-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Erzincan-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Erzurum-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Eskişehir-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Gaziantep-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Giresun-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Gümüşhane-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Hakkari-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Hatay-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Isparta-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Mersin-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

İstanbul-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

İzmir-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Kars-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Kastamonu-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Kayseri-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Kırklareli-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Kırşehir-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Kocaeli-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Konya-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Kütahya-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Malatya-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Manisa-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Kahramanmaraş-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Mardin-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Muğla-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Muş-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Nevşehir-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Niğde-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Ordu-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Rize-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Sakarya-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Samsun-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Siirt-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Sinop-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Sivas-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Tekirdağ-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Tokat-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Trabzon-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Tunceli-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Şanlıurfa-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Uşak-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Van-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Yozgat-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Zonguldak-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Aksaray-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Bayburt-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Karaman-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Kırıkkale-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Batman-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Şırnak-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Bartın-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Ardahan-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Iğdır-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Yalova-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Karabük-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Kilis-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Osmaniye-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Düzce-Ukrayna-Resitali-Turu-Thy-Ile-4-Gece

Ukraynaturu

İstanbulçıkışlıturlar

lvivturu

kievturu

rivneturu

yurtdışıturlar

E-BÜLTEN

SOSYAL MEDYA

Copyright © 2018 - TÜM HAKLARI SAKLIDIRFLYMAPSTUR

Konya Turizm ve Seyahat Acentası

Konya Turizm Firması

Tur Firması

FLYMAPSTUR

Konya Turizm ve Seyahat Acentası

Konya Turizm Firması

Tur Firması

konya tur firması